Jesteś tutaj

Wirtualny Festwial Oby Młodzież 2020

 

Zapraszamy! - Zobaczcie filmik poniżej :)


Program Festiwalu


Jeśli okienko filmu się nie otwiera kliknijcie >>>tutaj<<<, nagraliśmy zaproszenie specjalnie dla Was, mamy nadzieję, że Wam się spodoba :).

Wirtualny Festiwal

to interaktywna na edu-zabawa, w której drużyny biorące udział w programie Oby Młodzież uczestniczą we wspólnej zabawie online. Festiwal będzie się składał z 2 krótkich zadań prezentowanych w dwóch turach. W każdej turze możecie wybrać jedno zadanie ze ścieżki dotychczas realizowanej w programie lub innej wybranej przez zespół. Festiwal zaczynamy od spotkania prawie na żywo :). Następnie, co godzinę będziemy publikować zadania, zespoły umieszczają odpowiedzi na tablicy Padlet w zakładce z nazwą swojej szkoły.

Aby wziąć udział w Festiwalu:
  • Potrzebujecie sprzętu z dostępem do Internetu - może to być  komputer, tablet albo smartfon.
  • Na platformie nie musicie się logować - każdy z Was będzie miał nieograniczony dostęp do festiwalowych zadań, które znajdują się po prawej stronie -->>
  • Przygotujcie się na to, że wszystkie zadania będą wymagały odpowiedzi na tablicy Padlet.
Na co warto zwrócić uwagę?
Bądźcie uważni i uważne na polecenia do zadań. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, piszcie do Moniki (monika.prus@ceo.org.pl).
 
Jak możecie się przygotować?
Przede wszystkim musicie mieć drużynę gotową na wyzwania, sprzęt z podłączeniem do Internetu, kanał komunikacji między sobą. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi będziecie publikować na tablicy Padlet. Kilka dni przed Festiwalem Opiekun/Opiekunka zespołu otrzyma instrukcje do tablicy Padlet i link do naszego spotkania na ZOOM-ie.
 
Życzymy Wam dobrej zabawy! Przybywajcie :)

 

 

 

FESTIWALOWY ROZKŁAD JAZDY 

Godzina 10:00 Rozpoczęcie Festiwalu - spotykamy się na platformie ZOOM Meeting (link do spotkania:  https://zoom.us/j/91770372212)

Godzina 11:00 JUŻ SĄ!  wybierzcie sobie dowolną ścieżkę, może to być ta, którą Wasz zespół zrealizaował w tym roku szkolnym w ramach programu Oby Młodzież lub dowolna, która Was zainteresuje. Klikając w ścieżkę zobaczycie treść zadania. Ustalcie w zespole, które wybieracie.

Zadanie 1 Klimat to temat

Zadanie 1 Sztuka Zaangażowania

Zadanie 1 Młodzi Przedsiębiorczy

Zadanie 1 Młodzi w Akcji

Zadanie możecie realizować w dowolnym momencie od godz. 11 - 16. Odpowiedzi opublikujcie na Padlecie (wkrótce zespoły otrzymają do niego link)

Godzina 12:00 - JUŻ SĄ, MOŻECIE DZIAŁAĆ :)

Zadanie 2 Klimat to temat

Zadanie 2 Sztuka Zaangażowania

Zadanie 2 Młodzi Przedsiębiorczy

Zadanie 2 Młodzi w Akcji

UWAGA!

<< Na umieszczenie rozwiązań na padlecie macie czas do godziny 16.00>>

Każdy zespół otrzyma pod swoim zadaniem informacje zwrotną, a zespoły, które ukończą oba zadania otrzymają niespodziankę ;)

REGULAMIN ZNAJDUJE SIĘ >>> TUTAJ<<<

REJESTRACJA NA FESTIWAL TRWA DO 2 CZERWCA >>> FORMULARZ KLIKNIJ TUTAJ<<<

 

Festiwal jest organizowany w ramach programu Oby Młodzież rezlizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w partnerstwie z EMEA Credit Suisse Foundation.

Centrum Edukacji Obywatelskiej