Jesteś tutaj

Zadanie 1 Młodzi Przedsiębiorczy - Promujmy swoją szkołę

 

>>> Przed Wami Zadnie 1 w ścieżce Młodzi Przedsiębiorczy - powodzenia :) <<<
 
Wyobraźcie sobie, że organizujecie Dzień Otwarty w Waszej szkole. Dni Otwarte organizuje coraz więcej placówek szkolnych. Różnego rodzaju wydarzenia rozrywkowe, które stanowią program tego typu imprez, mają przede wszystkim zachęcić młodzież do nauki w danej szkole. Jednym z elementów promocji szkoły podczas Dnia Otwartego, ale także poza nim, może być jej reklama. Reklama, która pokaże zalety danej szkoły, zapadnie w pamięć i wyróżni szkołę z grona innych okolicznych placówek.
 
 
UWAGA! ZADANIE: 
 
Waszym zadaniem jest przygotowanie właśnie takiej reklamy Waszej szkoły. Może ona mieć różne formy. Wybór należy do Was. Może to być:
  • Slogan reklamowy – co najmniej 4 wersy,
  • Wiersz – co najmniej 8 wersów,
  • Piosenka – co najmniej 2 zwrotki,
  • Plakat - namalowany własnoręcznie lub przygotowany w programie graficznym,
  • Krótki filmik lub inna forma multimedialna,
  • lub inna dowolna forma, jaka przyjdzie Wam do głowy. 
Ważne, byście pokazali, że Wasza szkoła jest najfajniejsza i że warto zostać jej uczniem/uczennicą! Zamieśćcie Waszą pracę na padlecie. https://padlet.com/paniodpolskiego/obymlodziez
Namawiamy Was do tego, byście obejrzeli prace innych zespołów i przydzielili lajki, klikając w serduszko na dole wpisu, tym zespołom, których materiał promujący ich szkołę Wam się spodoba. Pamiętajcie, że mimo że macie czas do 16:00, to zespół, który szybciej zamieści rozwiązanie w komentarzu, ma większe szanse na heartdużą liczbę serduszek.
 
Zobaczcie przykładowy filmik, który nagrali uczniowie i uczennice z Lublina, mieli na to więcej czasu ;), więc potraktujcie to jako inspiracja.