Jesteś tutaj

Internetowy festiwal współpracy

 

 

Witajcie na stronie Internetowego Festiwalu Współpracy!

W ramach programu “Włącz szkołę” zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych w Internetowym Festiwalu Współpracy. 

Internetowy Festiwal Współpracy to wydarzenie skierowane do młodzieży z całej Polski z klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz do wszystkich uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych. Wydarzenie ma na celu promocję działalności organizacji społecznych oraz możliwości ich współpracy ze szkołami, a w szczególności z młodzieżą. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników są przewidziane nagrody.

 

Aby wziąć udział w Festiwalu:

Krok 1: Nauczyciel/nauczycielka przekazuje zaproszenie do uczestnictwa swoim uczniom i uczennicom, następnie tworzycie 3-5-osobowe zespoły.

Krok 2: Do 3 kwietnia nauczyciel zgłasza zespoły, których jest opiekunką/opiekunem za pomocą formularza zamieszczonego poniżej. UWAGA: ZGŁOSZENIA PRZEDŁUŻONE DO 6.04

  • Regulamin Festiwalu >>LINK<<
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy >>LINK<< – nauczyciel/nauczycielka opiekujący się zespołem, w celu zgłoszenia zespołu do zabawy jest zobowiązany/a do wypełnienia Formularza. Zapisy na Festiwal trwają do 6.04.2022 godz. 23:59 lub do wyczerpania się limitu miejsc!

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z zespołem koordynującym Festiwal: dominika.strzelecka@ceo.org.pl

HARMONOGRAM FESTIWALU 

 

do 3.04.2022 zgłoszenia drużyn poprzez formularz

UWAGA: ZGŁOSZENIA PRZEDŁUŻONE DO 6.04

7.04.2022 ogłoszenie zakwalifikowanych drużyn

7-8.04.2022 opublikowanie Padleta i przedstawienie drużyn

 

W dniu Festiwalu- 8 kwietnia 2022

godz. 10:30- wprowadzenie na Zoomie

godz. 11:15 zadanie 1 

godz. 12:45 zadanie 2

godz. 13:30 zadanie 3

godz. 14:40 koniec czasu na zamieszczanie odpowiedzi na Padlecie

do godz. 16 publikacja wyników na Padlecie oraz na stronie poniżej

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.